Polițiști din cadrul Secției 3 Poliție Rurală Făurei au dus la îndeplinire trei mandate de executare a pedepsei închisorii

Polițiști din cadrul Secției 3 Poliție Rurală Făurei au dus la îndeplinire trei mandate de executare a pedepsei închisorii
Condamnați pentru lipsire de libertate în mod ilegal și pornografie și complicitate la pornografie infantilă
În cursul zilei de joi, 28 aprilie a.c., pe raza comunei Vișani, județul Brăila, a fost depistat un bărbat, în vârstă de 47 de ani, din aceeași localitate, pe numele căruia Tribunalul Brăila a emis un mandat de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnat la o pedeapsă de 3 ani de închisoare, pentru comiterea infracțiunilor de lipsire de libertate în mod ilegal și pornografie infantilă.
De asemenea, pe raza localității de domiciliu au fost depistați, alți doi bărbați, în vârstă de 20 și 35 de ani, ambii din comuna Vișani, pe numele cărora Tribunalul Brăila a emis mandate de executare a pedepsei închisorii, fiind condamnați la o pedeapsă de 2 ani și 6 luni de închisoare fiecare, pentru comiterea infracțiunilor de lipsire de libertate în mod ilegal și complicitate la infracțiunii de pornografie infantilă.
Cei trei bărbați au fost încarcerați în Penitenciarul de Maximă Siguranță Galați.
Sursa: Realitatea de Braila
Citește și:
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
- 20:32 - Gabriela Ruse, calificare spectaculoasă în sferturi la Linz! Când joacă Sorana Cîrstea pentru un loc în top 8
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News











