Vrem schimbări, lideri puternici, soluții - Legile Puterii, cu Alexandra Păcuraru

Vrem schimbări, lideri puternici, soluții - Legile Puterii, cu Alexandra Păcuraru
Fii alături de Legile puterii, cu Alexandra Păcuraru, de luni până joi, la ora 20.50
În timp ce Iohannis este primul turist al țării, dispărut in propria lui aroganță și dispărut de la conducerea țării, ceilalți conducători au grijă de oameni, iau pulsul mulțimii, sunt modești, se implică.
Unul schiază în Austria, pe când un altul spală picioarele creștinilor. Unul dă comenzi și trântește haina arogant, altul face poze cu oamenii de rând, iar un altul vorbește cu copiii la telefon.
Unii fac poze în Austria, pe când alții merg la cumpărături îmbracați modest.
Unul joacă golf, în timp ce altul e în mijlocul oamenilor și îi binecuvântează.
În timp ce Iohannis este primul turist al țării, dispărut in propria lui aroganță și dispărut de la conducerea țării, ceilalți conducători au grijă de oameni, iau pulsul mulțimii, sunt modești, se implică.
Vrem schimbări, vrem lideri puternici ca afară, vrem soluții!
Alexandra Păcuraru și Legile Puterii îi caută pe acești oameni și soluțiile lor pentru toți românii - pentru cei săraci care nu știu dacă trec această iarnă, pentru cei care și-au lăsat copiii în urmă și au plecat să muncească în străinătate, pentru cei fără speranță.
Fii alături de Legile puterii, cu Alexandra Păcuraru, de luni până joi, la ora 20.50.
Citește și:
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
- 20:32 - Gabriela Ruse, calificare spectaculoasă în sferturi la Linz! Când joacă Sorana Cîrstea pentru un loc în top 8
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News











