Bărbat de 70 de ani dispărut de la domiciliu

Bărbat de 70 de ani dispărut de la domiciliu
A plecat în mod voluntar de la domiciliu și nu a mai revenit
În cursul zilei de ieri, o femeie, din Brăila, a sesizat dispariţia soțului său, COMAN VASILE, în vârstă de 70 de ani, care, la data 02.02.2022, ar fi plecat în mod voluntar de la domiciliu și nu a mai revenit.
Semnalmente: înălţime 175 cm, cu greutatea de aproximativ 75 kg, atletic, păr alb scurt și rar, ochii căprui, are o cicatrice pe barbă și o cicatrice postoperatorie la nivelul abdomenului, prezintă un neg pe nas și poartă mustață.
Îmbrăcăminte şi încălţăminte: șapcă de culoare negru, geacă de culoare kaki, blugi de culoare albastru, ghete de culoare maron.
Pentru COMAN VASILE a fost solicitată căutarea la nivel naţional.
Persoanele care pot oferi informaţii despre locul în care acesta se află sunt rugate să apeleze numărul de urgenţă gratuit 112 sau să se adreseze celei mai apropiate unităţi de poliţie!
Sursa: Realitatea de Braila
Citește și:
- 14:59 - UEFA, decizie decizie de ultim moment după moartea lui Mircea Lucescu pentru meciurile din Champions League
- 14:47 - Urmărire ca-n filme în trafic, în Argeș: tânăr prins după 25 km, fără permis și băut
- 14:41 - Alertă cibernetică: rețea de spionaj a Rusiei, destructurată de FBI și cu ajutorul SRI. Nicușor Dan: „Continuă războiul hibrid”
- 14:38 - George Simion, la ieșirea din sediul CNA: „S-au făcut plățile, emisia trebuie să continue”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News











