Copac căzut peste două autoturisme aflate în parcarea blocului
4 iun. 2021, 12:25
Actualizat: 4 iun. 2021, 12:25

Copac căzut peste două autoturisme aflate în parcarea blocului
Articol scris de Scris de Realitatea de Braila
Un salcâm a avariat două mașini din parcarea blocului ”Salcâm”
Un salcâm s-a prăbușit, miercuri, 2 iunie, în jurul orei 17.50, peste două autoturisme aflate în parcarea blocului ”Salcâm” de pe strada Celulozei din zona Ciocârlia.
Salcâmul rupt din cauza vântului și a crengilor îngreunate de ploaie a avariat serios cele două autoturisme peste care a căzut. Din fericire, nu se afla nimeni în zonă, astfel că nu au fost și victime omenești.
Zona a fost degajată cu ajutorul unui echipaj de la Detașamentul 1 al Inspectoratului pentru Situații de Urgență Brăila.
Sursa: Realitatea de Braila
Citește și:
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
- 20:32 - Gabriela Ruse, calificare spectaculoasă în sferturi la Linz! Când joacă Sorana Cîrstea pentru un loc în top 8
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News











