Chiriac spune că nu are probleme în nominalizarea sa la candidatura pentru președenția CJ Brăila
14 feb. 2020, 08:29
Actualizat: 14 feb. 2020, 08:29
Chiriac spune că nu are probleme în nominalizarea sa la candidatura pentru președenția CJ Brăila
Articol scris de Scris de Boală Cristian
Chiriac și Dragomir candidații PSD la sefia CJ și a primăriei Brăila
Președintele CJ Brăila, Iulian Chiriac a negat că ar exista colegi din PSD care nu-l mai doresc candidat pentru un nou mandat de președinte al Consiliului.
Chiriac a spus că s-a anunțat deja oficial că partidul îl va susține pe el pentru funcția de președinte al CJ și pe Marian Dragomir pentru un nou mandat de primar al municipiului Brăila.https://www.youtube.com/watch?v=PxBy5Ag0DMU&feature=youtu.be&ab_channel=RealitateaLocala
Citește și:
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
- 20:11 - George Simion, mesaj de forță de la tribuna Parlamentului: „Voi, puterea, ați închis Realitatea Plus”
- 18:26 - Bogdan Chirieac, reacție după retragerea licenței Realitatea Plus de către CNA: „Așa ceva nu este permis în democrație”
- 18:23 - Robert Turcescu, reacție după decizia CNA la adresa Realității PLUS: „Urmează partidele politice, mare atenție”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News











