SIMION ANUNȚĂ MOBILIZAREA: NU L-AM UITAT PE GEORGESCU

SIMION ANUNȚĂ MOBILIZAREA: NU L-AM UITAT PE GEORGESCU
George Simion anunță mobilizarea înainte de evenimentul-manifest de astazi. „Acesta este semnul că noi nu l-am uitat pe Călin Georgescu!", transmite liderul suveraniștilor.
George Simion anunță mobilizarea înainte de evenimentul-manifest de astazi. „Acesta este semnul că noi nu l-am uitat pe Călin Georgescu!", transmite liderul suveraniștilor.
"Noi suntem cu totii uniti si actiunile de maine au in vedere protestul fata de lovitura de stat care s-a dat si semnul ca noi nu l-am uitat pe Calin Georgescu, care este liderul miscarii "Romania pe primul loc".
Toti cei care sunt de la ora 12 se intalnesc in Piata Contitutiei si bravo lor pentru aceasta actiune a poporului roman.
Noi vom face la 17.00 un miting autorizat in fata AEP si la 17:30 in Piata Victoriei - ca asa au decis cei din cerucl de incredere, dar cu totii - si Constitutiei, si Victoriei vom fi impreuna, uniti pentru liderul miscarii suveraniste", a anunțat Simion într-un mesaj video pe TikTok.
Sursa: Realitatea din AUR
Citește și:
- 10:16 - Bolojan, despre pierderea procesului vaccinurilor anti-COVID: Miniștrii Sănătăţii şi de Finanţe vor declanșa negocieri cu Pfizer şi se vor deplasa săptămâna viitoare în SUA
- 17:44 - Victorie pentru Realitatea PLUS: Curtea de Apel București a decis să suspende decizia CNA prin care se ridică licența postului. Televiziunea Poporului NU se închide
- 16:22 - Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru - Sara Qudah (CPJ): România intră în tiparul global al cenzurii administrative
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Braila și pe Google News











